Internetiturundus

Internetiturundus

Tänapäeval tegeleb enamus ettevõtteid suuremal või vähemal määral internetiturundusega. Peamiseks põhjuseks võib pidada seda, et see on kõige odavam viis jõuda tuhandete, kui mitte miljonite inimesteni. 

 
Internetiturunduseks e. online turunduseks kutsutakse brändi, toodete või teenuste reklaamimise protsessi internetis. Sinna alla kuuluvad igasugused netis tehtavad reklaamiga seotud tegevused. Loe lähemalt internetiturunduse võimaluste kohta
 
Miks on internetiturundus tähtis?
 
Internetil on võim ühendada miljoneid inimesi üle kogu maailma. Samuti on sellel võimalused tuua miljonid Sinu sihtturu inimesed Sinuni ja seda teiste turunduskanalitega võrreldes suhteliselt soodsalt. 
 
Lisaks saab netikampaaniate ja muude internetiturunduse võimaluste efektiivsust lihtsalt mõõta, kasutades erinevaid analüüsiprogramme ja tööriistu. See kõik eeldab, et Sa peaksid endale selgeks tegema internetiturunduse erinevad võimalused, et  hiljem kindlaks teha kas Sinu pingutused kannavad ka sellist vilja nagu soovisid.
 
Pakume kõikvõimalikke internetiturundusega seotud teenuseid. Hinnapakkumise saamiseks oleks meil vaja teada ettevõtte ja antud turundustegevuse eesmärke, tähtaegu ja eelarveid (kuna internetiturundus vajab jooksvat tööd siis oleks siinkohal hea välja tuua nt. nädala või kuu eelarve). Samuti on pakkumise tegemiseks oluline teada, mil määral ollakse ise nõus turundusprotsessis osalema (nt. sotsiaalmeedias või blogides postituste loomine ja avaldamine, analüüsidel abistamine, sisuloome jne).
 
 
Võta meiega ühendust!
 
 
Loe Lisaks: